Поліцейські Дарницького управління поліції привітали першокласників з Днем знань

Поділитися в соціальних мережах

Працівники сектору ювенальної превенції із солодощами і подарунками завітали до спеціальної школи-інтернату І-ІІ ступеню № 12, аби привітати вихованців з початком навчального року.

Піклуючись про дітей, які перебувають у даному закладі, правоохоронці намагаються постійно дбати, аби вони відчували постійну увагу і турботу дорослих.

В День знань поріг школи-інтернату переступили майже 30 першокласників, а всього перший дзвіночок пролунав для понад трьохсот учнів навчального закладу. У перший навчальний день першокласники читали вірші та приймали участь у хореографічної композиції.

Сьогодні поліцейські ювенальної превенції також відвідали районну гімназію «Діалог». Правоохоронці привітали учнів інтернату та гімназії із початком навчання. Працівники поліції побажали першачкам міцного здоров’я, доброго настрою, радощів, тепла та хороших оцінок. Також поліцейські нагадали школярам про дотримання карантинних заходів під час навчання та вільного часу.

Діти із задоволенням отримали від шефів у погонах солодкі подарунки, а адміністрація закладу вкотре подякувала працівникам поліції за постійну увагу до школи та за піклування про дітей.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва, передає Дарниця Live