У Дарницькому районі столиці буде створено сучасний парк біля озера Срібний Кіл

Поділитися в соціальних мережах

У Дарницькому районі столиці буде створено сучасний парк загальною площею 7,1587 га біля озера Срібний Кіл

Про це повідомляє КО «Київзеленбуд» , передає Дарниця Live

За словами генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексія Короля, продовжуються робочі зустрічі щодо планування сучасного парку.

«Ми продовжуємо працювати над створенням сучасного місця відпочинку біля озера Срібний Кіл, де буде комфортно киянам та гостям столиці. Проводяться як виїзні наради, так і зустрічі безпосередньо у парку, щоб правильно спланувати простір. Фахово досліджено пропозиції та зауваження для формування технічного завдання на розробку концепції. Вже обговорено функціональне зонування, розташування дитячих та спортивних майданчиків», – зазначив Олексій Король.

Земельні ділянки між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською, які розташовані навколо озера Срібний Кіл, вже внесено до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру як землі рекреаційного призначення для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень.

Як зазначає один з депутатів Київської міської ради, створення сучасного парку дозволить зберегти ландшафтне різноманіття екосистеми міста, а також захистить територію від забудови.

«На початку травня було запущено тендерну процедуру з визначення переможця для розробки проєкту майбутнього парку. До кінця року відповідний проєкт має бути представлений на громадське обговорення. Наразі договір з підрядником ТОВ «Єва Проджект» на виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації парку «Срібний Кіл» підписано. Цьому посприяла злагоджена робота ініціативної групи та представників міської влади. Далі на нас чекає багато роботи, зустрічей та обговорень», – підкреслив один з депутатів Київської міської ради