ДФС провела обшуки в КО «Київзеленбуд»: Скільки ще вкрали підлеглі Кличко?

Поділитися в соціальних мережах

Співробітники ГУ ДФС у м. Києві за процесуального керівництва Київської міської прокуратури в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні викрили групу компаній в ухиленні від сплати податків.

Про це повідомляє прес-служба Державна фіскальна служба України, передає Дарниця Livе.


“Службові особи декількох товариств за попередньою змовою із службовими особами Київського комунального об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд», (КО «Київзеленбуд»), в період 2019-2020 років шляхом укладення удаваних правочинів з «фіктивними» СГД ухилились від сплати ПДВ на суму понад 30 млн грн.
За період 2019-2020 р.р. зазначені підприємствами на замовлення КО «Київзеленбуд» здійснили роботи по будівництву та реконструкції парків відпочинку у м. Києві на суму понад 220 млн грн.”, – зазначив Голова ДФС Вадим Мельник.


За результатами проведених обшуків у офісних приміщеннях, КО «Київзеленбуд» та інших товариств виявлено та вилучено первинні фінансово-господарські документи по проведеним роботам з ремонту та реконструкції парків, тендерні документації, тощо.


Досудове розслідування триває.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*