Щоб збудувати ТРЦ на озері «Вирлиця» – забудовник обдурює ветеранів АТО/ООС

Поділитися в соціальних мережах

У Дарницькому районі столиці відбувається активна боротьба місцевих мешканців проти будівництва ТРЦ на березі озера «Вирлиця»

Під час акції під стінами КМДА, місцевих мешканців почали провокувати люди, що називали себе ветеранами російсько-української війни у зоні проведення АТО/ООС.

Метою провокації було створення умов для затримання одного з мешканців Дарницького району, що захищає озеро «Вирлиця» від забудови.

Як пояснили ветерани АТО/ООС – метою їх присутності та відстоювання забудови озера «Вирлиця» – створення за «обіцянкою на словах забудовника» – першого державного реабілітаційного центру для бійців, що отримали поранення в зоні АТО.

Мешканці Дарницького району шоковані поведінкою людей, які називали себе ветеранами , що не мешкають поряд з озером та не розуміють яким чином ТРЦ та кілька багатоповерхових будинків можна перетворити у реабілітаційний центр.

Наразі ініціативною групою створюються листи до маловідомих ЗМІ, що поширюють неправдиву інформацію щодо громади, яка бореться за территорію озера .

Продовжуємо слідкувати за подіями.