Затримали на хабарі (Фото)

Поділитися в соціальних мережах

По вулиці Бажана 14 співробітника поліції поліції схопили на хабарі у розмірі 3 тисячі долларів.

Як повідомляє свідок події, відомий у Дарницькому районі, як Слава Масонський – затриманий вимагав хабар у салону краси за закриття «фіктивної справи» та «продовження захисту від таких справ»

Також у спільноті ГУ СБ України у м.Києві та Київській області:

Служба безпеки України викрила протиправну діяльність старшого оперуповноваженого районного управління поліції у м. Києві, який вимагав і отримав хабар від бізнесменки.

Оперативники спецслужби встановили, що майор поліції, зловживаючи службовим становищем, вимагав у власниці салону краси 3 тис. дол. США неправомірної вигоди за закриття кримінального провадження та за «кришування» надалі її підприємницької діяльності.

Правоохоронці затримали фігуранта у Дарницькому районі поруч з салоном краси під час отримання усієї суми неправомірної вигоди від комерсантки.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру.

Слідство триває, встановлюються інші службові та посадові особи, причетні до корупційного злочину.

Заходи із викриття протиправної діяльності проводились спільно з ТУ ДБР, розташованого у Києві, за процесуального керівництва Київської міської прокуратури та сприяння ДВБ Національної поліції України.