Стихійна торгівля на Харківському шосе

Поділитися в соціальних мережах

В Дарницькому районі Києва містяни вже третій рік поспіль потерпають від хаотичної торгівлі, антисанітарії та незручностей під час пересування.

На перехресті Харківського шосе та вулиці Тростянецької масштабна «стихійка» вже «породила» антисанітарію, а зухвалі торговці ще й зайняли більшу частину тротуару, по якому мають вільно пересуватися пішоходи.

Крім того, кияни певні, що цей вуличний «бізнес» розвивають безвідповідальні підприємці самовільно і без будь-яких дозвільних документів, порушуючи правила торгівлі. У підсумку – життєвий простір людей обмежений, а естетичний вигляд району – зіпсовано.

Наразі депутат Київської міської ради Владислав Трубіцин звернувся до Департаменту міського благоустрою КМДА, Департаменту промисловості та розвитку підприємництва та Комунальне підприємство “Київблагоустрій”, аби розібратися чи є у торгівців дозвіл на розміщення тимчасових споруд та торгівельних яток вздовж тротуару.

«В разі якщо дозвільних документів немає, я буду вимагати демонтажу цих споруд! Кияни мають право на безпечне та комфортне середовище», – наголосив він.