Мер перевірив Фітнес парк озеро Лебедине

Поділитися в соціальних мережах

Мер Києва Віталій Кличко разом з заступником КМДА Петром Пантелеевим, начальником департаменту екології та природних ресурсів КМДА Олександром Возним, головою Дарницької районної Державної адміністрації Ярославом Лагутою, директором КО “КИЇВЗЕЛЕНБУД” Олексій Король та місцевими активістами проінспектували капітальний ремонт Фітнес парку озеро Лебедине.

Мер зазначив про необхідність розвитку парку .
Капітальний ремонт парку розпочався у 2019 році. На даний момент у парку влаштована центральна частина, прокладено 6000 кв. м. доріжок із фібробетону, влаштовано ділянку веломаршруту через центральну площу, обладнана велопарковка, встановлено урни та два види лав: парапетні з декоративним підсвічуванням та класичні, а також збудовано громадську вбиральню.
На території фітнес-парку є багатофункціональне спортивне поле для гри в волейбол, баскетбол, міні-футбол, спортивний майданчик та дитячий майданчики з інклюзивними елементами. Також встановлено стіл для гри в шахи.


Одним із улюблених місць молоді вже стала скейт-зона – унікальний для Києва майданчик для катання на скейтборді, ВМХ, агресивних роликах та екстремальних самокатах.

Це бетонний трирівневий боул площею 270 кв. м.
В центральній частині парку влаштовано поливо-зрошувальну систему, встановлено 30 опор з LED-світильниками. В рамках програми «Безпечна столиця» встановлено систему відеоспостереження із 8 камер.


Для озеленення оновленої частини парку було влаштовано як рулонний, так і посівний газон. Тут також було висаджено понад 60 дерев, зокрема, верба вавилонська, тис, сосна чорна, сосна веймутова, а також квітучі тюльпанове дерево, магнолія, катальпа бігонієвидна, церцис канадський, глід повноквітковий, слива Пісарді, сумах оленорогий.
У 2021 році заплановано завершити влаштування центральної доріжки із пандусами, встановити ще одну велопарковку, завершити влаштування простору для тренування собак. Будуть також продовжені роботи із влаштування поливо-зрошувальної системи, освітлення, відеоспостереження, озеленення.