Яка корупція прихована за мером Києва ?

Поділитися в соціальних мережах

Політичні експерти та блогери звертають увагу суспільства на те, що низькою кримінальних справ проти комунальних підприємств і департаментів відкривають дорогу до заступників та головного кабінету у приміщенні по вулиці Хрещатик 36

«Силовикам нарешті вдалося викрити безпрецендентну корупційну сітку мера Кличка у Києві» – зазначають експерти

«Погодьтеся, наступ правоохоронців на київських корупціонерів є доволі позитивним прецедентом для України, адже це може запустити процес очищення влади по всій країні.

За сім років керування столицею Кличко перетворив її на справжній бантустан, в якому панує тотальний безлад та масштабна корупція. Його корумповані заступники типу Поворозника, Густєлєва та Оленича зухвало плюють на закони та на очах у всіх пилять міський бюджет, але вони вже “на карандаші” у силовиків.

Також не слід забувати про тих, хто винен у тому, що столицю безжально забудовують новими ЖК – за це відповідають безпосередньо керманичі архітектурного департаменту Свістунов і Тацій.

Окремою вишенкою на торті є обшуки у фірмах-підрядниках, які пов‘язані зі “смотрящим” Комарницьким, який, до речі, почав дерибанити столицю ще за часів Черновецького, тобто це дуже досвідчений схематозник. І те, що прийшли до самого кума і “гаманця” Кличка Палатного – теж показово.

Тут ще варто звернути вашу увагу на дуже дивну поведінку Віталія Володимировича під час вчорашніх обшуків у його сусідів-контрабандистів, коли він вирішив пограти у “жертву режиму” за свою непохитну позицію. Але саме це й видає його повністю, адже якщо він чесний політик, нащо він тоді так хвилюється через обшуки у своїх сусідів?» – коментує ситуацію політичний експерт Володимир Цибулько

Також, зазначаємо, що на вчорашній прес-конференції журналісти не могли не поставити питання президенту Володимиру Зеленському про корупційні елементи , що можуть бути у мера столиці Віталія Кличка

Як зазначає телеграм сторінка «Киев Власть»


«Під час прес-конференції Зеленський натякнув Кличко, що прекрасно пам’ятає про хабарництво його першого зама Поворозника. Тема з обшуками стали однією з найгучніших за останній час в межах країни. Тому журналісти не могли упустити можливість задати питання президенту щодо його напружених відносин з мером.

Володимир Олександрович заявив, що вони з Кличком зовсім не конкуренти, тому що знаходяться в різних професійних площинах. Однак зазначив, що Віталій Володимирович є його “вертикаллю” так, як він мер столиці України. В кінці відповіді на питання про Вiталiя Володимировича президент додав: “Мій заступник у ВП не бере хабарів на відміну від нього”. Цей натяк зрозуміли все, адже буквально рік тому заступник Кличко Микола Поворозник попався на хабарі в 125 тисяч доларів. Він був затриманий, проте менш ніж через рік йому не те, щоб вдалося уникнути кримінальної відповідальності – він продовжив працювати в КМДА. Пригадуються недавні слова Віталія Володимировича про те, що він протягом своєї каденції допомагав правоохоронцям викривати корупцію в Києві. А чому ж тоді ви, вельмишановний мер, закрили очі на корупцію перед своїм носом? Кличко відреагував на слова Зеленського. В сотий раз згадав про тиск Банкової, про політичну мотивацію проте ні слова ні зміг відповісти президенту щодо корупції свого заступника. І це мовчання може служити кращим доказом обгрунтованості претензій президента» – експерт Кирил Сазонов.
Також президент Зеленський звернув увагу журналістів що тримає розслідування справи кума Кличко Палатного під особистим контролем. Саме тому він під час сьогоднішньої прес-конференції, розповідаючи про корупцію в КМДА, акцентував увагу саме на його прізвища. “Йде або 50, або 70 обшуків в оточення пана Кличка. У Палатного … там ще якісь прізвища “, – зазначив Зеленський. Можна з упевненістю стверджувати, що якщо гарант робить такі гучні заяви, то у нього точно є стовідсоткові докази корупції “чорного касира” Палатного.»

Яка була реакція Віталія Кличко ?


«І повертаючись до реакції Кличко. Через 3 години після прес-конференції Володимира Олександровича мер спромігся відповісти в своїх соцмереж. Однак про Поворозника ні слова, тільки в черговий раз побиті штампи про політичний тиск . Віталій Володимирович, ваша реакція красномовно говорить сама за себе …» пише Михайло Шнайдер.