Кличко заручився підтримкою олігархів за «особливі превенції»

Поділитися в соціальних мережах

Мер Києва Віталій Кличко почав просити про допомогу олігархів у війні проти президента Володимира Зеленського в обмін на особливі превенції – так висловився Михайло Шнайдер у публікації на “Цензор.Нет”.

“Друзі, те, що олігархи об’єдналися проти спроб Володимира Зеленського позбавити їх впливу на фінансові потоки і діяльність ЗМІ – в принципі, зрозуміло і логічно. Їх цілком влаштовує діюча система, де без їхнього схвалення навіть на вищому рівні складно ухвалити будь-яке рішення. Цікавіше те, що їхній головний союзник у цій справі – мер столиці Кличко”, – зазначив Шнайдер.

Також журналіст зазначає , що “Насправді тут теж усе дуже просто і зрозуміло. Віталій Володимирович заручився підтримкою олігархів, оскільки найбільше зацікавлений у дискредитації глави нашої держави, адже вважає його головним конкурентом на наступних президентських виборах. І допомога олігархічних медіаімперій тут дуже доречна, як і фінансовий ресурс. Крім того, меру, який зараз активно розвиває “УДАР”, дуже стане в нагоді підмога у фінансуванні його партійної структури”

За його словами, натомість він пообіцяв фінансово-промисловим групам усіляку підтримку і префренції, якщо переможе на президентських виборах.

“За моєю інформацією, на Банковій повністю готові до війни, яку оголосять олігархи. А також у курсі щодо їхнього ситуативного об’єднання з мером Києва. Особисто мені здається, що Кличку не варто було вплутуватися в цю велику гру. Адже він ризикує сам стати іграшкою, яку викинуть, як тільки вона стане непотрібною…”, – резюмував Михайло Шнайдер.