Невдала спроба Контр-піару Кличка.

Поділитися в соціальних мережах

З ранку багато ЗМІ повідомили що в мера Києва Кличка проходять обшуки.

Оперативно були скликані ЗМІ і під камери Віталій Кличко пішов до своєї квартири. Де, на два поверхи нижче зустрів працівників СБУ, які проводили обшук в квартирі 7.
Віталій Кличко запевняв журналістів що працівники СБУ намагалися увірвалися до нього в квартиру. Згодом оприлюднив відео. Де працівники СБУ просто підійшли до його квартири. Позвонила в дзвінок Де їм ніхто не відкрив.

Після обіду пресс служба СБУ оприлюднила матеріали обшуку в квартирі де сусідом мешкає Кличко.


Та повідомила
Служба безпеки України задокументувала і припинила протиправну діяльність групи осіб. Ділки нелегально імпортували в Україну великі партії пального з Республіки Білорусь та РФ.

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисники постачали продукцію на адресу низки комерційних структур. Для уникнення сплати митних зборів та акцизного податку вони у документації штучно знижували вміст метилового спирту у продукції. Дії організаторів завдали державному бюджету збитки в особливо великих розмірах.

У ході досудового розслідування задокументовано, що менеджмент комерційних структур протягом 2020-2021 років реалізовував імпортовану продукцію підприємствам із ознаками «ризиковості». За попередніми даними, незаконно імпортовано продукції на понад 100 млн грн.

Зважаючи на особливий резонанс у ЗМІ щодо одного з обшуків, який відбувався у будинку, де проживає мер Києва Віталій Кличко, можемо повідомити таке.

У ході обшуку за цією адресою було виявлено та вилучено:

• документацію та печатки 68 юридичних осіб;

• фінансово-господарську документацію задіяних у протиправній схемі СПД;

• ноутбуки, електронну техніку, 

• необліковані кошти.

Але з усьго видно, що очільник злякався… дуже…