ДАРНИЧАНИ ЗБИРАЮТСЯ НА МІТИНГ, ЩОБ ЗАХИСТИТИ ОЗЕРО ВИРЛИЦЯ

Поділитися в соціальних мережах

19-го травня приблизно о 18.00 (метро Вирлиця) активні захисники озера Вирлиця закликають Дарничан прийти на мітинг та захистити территорію

Нагадуємо, що з початку квітня 2021 року на озері Вирлиця розпочалися активні будівельні роботи. Будівельники не маючи повного пакету документів розпочали засипку озера для будівництва нового великого Торгівельно-розважадьного центру . Висновок з оцінки впливу на довкілля вказує на заборону будівельній компанії ТОВ “Мрія-Інвест” здійснювати будь-які підготовчі будівельні роботи.

Це обурило місцеву громаду, яка в свою чергу об’єдналась щоб захисти озеро та невеликий клаптик зелені у сильно бетонному Дарницькому районі.

Станом на 13-те травня ,після численних звернень захисників до депутатів, більшістю голосів було прийнято проект-рішення Київської міської ради у якому озеро Вирлиця отримало статус ландшафтного заказника але до заказника не увійшли ділянки, віддані в оренду під забудову.

1 Kомментарий

  1. Ну я понимаю чтобы там сделали зону отдыха (как когда то хотел Черновецкий ) ,видать мало у нас ТРЦ по городу (скоро плюнуть не бдудет где из-за них ). Какое было раньше озеро классное для отдыха на массиве ,а сейчас даже и не знаю куда идти летом отдыхать .

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*