Спільні навчання аварійних служб міста за умови пожежі в лісопарковій зоні на тему «Дії органів управління і сил цивільного захисту територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту щодо виконання завдань з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у разі виникнення лісових пожеж»

Поділитися в соціальних мережах

Для тренувальної ліквідації займання виїздять бійці МНС та КАРС на спеціальних автомобілях.

Під час проведення показового навчання на базі Дарницького району міста Києва, а саме – на території Микільського лісництва КП «Дарницьке лісопаркове господарство» працівники Дарницької райдержадміністрації, міських та профільних служб взяли участь у названих навчаннях, під час яких були відпрацьовані дії щодо гасіння лісових пожеж всіх типів.

«Для району – цей захід є дуже важливим, тому, що третя частина Дарницького району – це ліс і зелені зони. Зараз люди, які тривалий час знаходилися на карантині, масово вийдуть на природу. А це завжди пов’язано з розведенням багаття. Тому, постійно існує небезпека лісових пожеж. Ми, на районному рівні, завжди знаходимося, як то кажуть, “в тонусі”, для попередження виникнення таких випадків. Сьогодні – ми приймаюча сторона дуже масштабного заходу і сподіваюся, сьогодні відпрацюємо навички запобігання трагедій у вигляді лісових пожеж, які виникали в минулому», – зауважив голова Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута.

За результатами навчань можна стверджувати, що всі служби міста готові до вирішення будь-яких позаштатних ситуацій.