Мешканці Дарницького району зорганізувалися, аби забезпечити облаштування території навколо озера Вирлиця та нарешті створити там парк

Поділитися в соціальних мережах

Ініціативна група мешканців Дарницького району Києва виступила з місцевою ініціативою, яка ставить за мету вирішення ситуації, що склалася навколо озера Вирлиця, зокрема проведення облаштування території навколо одного з найбільших столичних водоймищ.

Фотографія: збір підписів для Громадської ініціативи в Парку Воїнів-Інтернаціоналістів | Джерело: Нова Вирлиця


Відповідне офіційне повідомлення члени ініціативної групи (мешканці вулиць Кам’янська, Бажана, Харченка, Харківське шосе) адресували Київській міській раді, згідно з “Порядком внесення та розгляду місцевих ініціатив в місті Києві”.Ініціативна група буде пропонувати внести до Київської міської ради, як представницького органу територіальної громади міста Києва, місцеву ініціативу: “Проект рішення Київської міської ради “Про вирішення організаційних питань по розвитку транспортної інфраструктури, зон рекреації та збереження озера Вирлиця”.

Фотографія: збір підписів для Громадської ініціативи | Джерело: Нова Дарниця

У проекті рішення передбачити створення нових територій зелених насаджень загального користування, вжиття організаційно-правових заходів щодо впорядкування об‘єктів благоустрою (територій загального користування) в межах вулиць Ревуцького, Колекторної та проспекту Бажана у Дарницькому районі м. Києва, а також вжити організаційно-правових заходів щодо покращення інфраструктурної мережі міста Київ та підвищити рівень пожежної безпеки у районі.

Представники ініціативної групи пропонують усім жителям Дарницького району долучитися до ініціативи та приєднатися до збору підписів на її підтримку.