Країна готується до нового локдауну ? Виявлено хворих з новим штамом

Поділитися в соціальних мережах

В Олександрівській лікарні міста Києва первинним тестуванням виявлено 6 випадків COVID-19 штаму Дельта.

Про це повідомляє прес-служба департаменту охорони здоров’я міста Києва, передає Дарниця Livе

Дослідження проведені завдяки спеціально закупленим лікарнею саме для діагностування цього штаму реактивам. Наразі біоматеріал переданий для підтвердження в Київський міський лабораторний центр МОЗ України.

Як повідомляє директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург –
люди, в яких виявлено Дельту різного віку – від 21 до 73 років.


За її словами наразі ми знаємо про штам Дельта більше не з практики, а із досвіду іноземних колег, з якими постійно спілкуються столичні лікарі. Дельта відрізняється високим рівнем контагіозності (заразливістю), коротшим інкубаційним періодом та агресивнішим протіканням.
«Вакцинація. Це те слово, яке має стати для кожного, хто зараз читає цей текст найважливішим, аж доки ви не щепитеся. Припиняйте знаходити відмовки – «немає часу», «не хочу цю вакцину, хочу іншу»… Жодна важлива справа не варта життя. Кожна вакцина, яка зареєстрована в Україні з великою вірогідністю захистить Вас від смерті.Вакцинуйтесь ! Зробіть це заради себе та близьких, які будуть потерпати від того, що Ви страждаєте від хвороби, або взагалі не зможете з нею впоратися, незважаючи на всі зусилля лікарів!» – комментує голова департаменту охорони здоров’я міста Києва.