У Київській міській раді знову проігнорували проєкт-рішення по озеру «Вирлиця»

Поділитися в соціальних мережах

На сесії Київської міської ради в черговий раз до порядку денного не внесено розгляд питання щодо озера «Вирлиця»

Про це повідомляє депутатка Київради Євгенія Кулеба, передає Дарниця Live

«Проєкти-рішення, які б захистили водну гладь Вирлиці і прибережну зону знову не потрапили до порядку денного.

Знову потрібні консультації фракцій із забудовником. Сподіваюся, що фракції не тільки з забудовником консультуватимуться , а й громадою. А ще з екологами, наприклад» – комментує депутат на своїй сторінці Facebook.

Також, сьогодні під стінами Київської міської ради одного з небайдужих громадян, що були присутні на мирній акції протесту , з невідомих причин затримала поліція у прямому ефірі стрімко від Дарниця Live.

Територія озера відноситься до територій, зарезервованих для створення об’єктів природно-заповідного фонду

Біля озера «Вирлиця» в столиці забудовник всупереч закону проводив підготовчі роботи для зведення торгово-розважального центру. Відповідно, знищуються прибережно-захисна смуга (ПЗП) озера і землі водного фонду. Про це останні кілька днів інформують екоактивісти в соціальних мережах. За їх словами, будівництво незаконне, оскільки забудовник ТОВ “Мрія-Інвест» не проаналізував можливого впливу будівництва ТРЦ на добробут місцевих громад і початаі проводити підготовчі роботи без будь-яких дозвільних документів.

Зокрема, Управління екології та природних ресурсів КМДА надало негативний висновок щодо проекту створення торгово-розважального центру на озері Вирлиця.