Про вибух на Соломії Крушельницької 1/5:Спрощення процедури отримання поштових адрес та робоча зустріч з постраждалими

Поділитися в соціальних мережах

На засіданні Київської міської ради депутати підтримали проєкт рішення «Про внесення змін до положення про реєстр адрес у місті Києві»

Про це повідомляє депутат від Дарницького району – Микола Конопелько, передає Дарниця Live

Як вказано в повідомленні, одною з причин створення проєкту рішення вважається ситуація, що склалась навколо вибуху газу по вулиці Соломії Крушельницької 1/5 .

Фото під час обговорення проєкту рішення

Мешканці, що отримали помешкання після вибуху за підтримки депутата Верховної ради України Лесі Забуранної та Президента України Володимира Зеленського, довгий час не мали можливості нотаріально зареєструвати право власності на квартири, яким не присвоєно поштової адреси

Фото після вибуху у будинку С.Крушильницької

На сесії Київської міської ради депутати підтримали наш проект рішення, завддяки якому постраждалі внаслідок вибуху на С.Крушельницької родини зможуть зареєструвати право власності на нові квартири.

Також, як повідомляє Дарницька районна в місті Києві державнна адміністрація, 26.05.2021 відбулась виїзна нарада з постраждалими мешканцями будинку , на якій були присутні заступник голови КМДА Петро Пантелеєв , заступник голови ДРДА Василь Лозовий , Директор департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук, представники структурних підрозділів райдержадміністрації відповіли на питання присутніх мешканців та відрегулювали спільний план подальших дій, зокрема комунікації з представниками депутатського корпусу та міської влади.

«Щоразу виникають нові ситуації, які міські та районні служби продовжують відпрацьовувати в індивідуальному порядку. Доля 3-х поверхів постраждалого будинку, які залишилися нерозібраними, наразі в процесі визначення його подальшого статусу», – зазначив Петро Пантелеєв.

Нагадуємо, що п’ять працівників АТ «Київгаз» отримали повідомлення про підозру