Школярі допомогли затримали грабіжника

Поділитися в соціальних мережах

Підлітки стали свідками нападу на жінку та вчасно надали про це інформацію правоохоронцям, які оперативно затримали зловмисника. Затриманому оголошено про підозру у вчиненні злочину, за який передбачено до шести років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба Дарницького управління поліції , передає Дарниця Livе

Як розповів начальник Дарницького управління поліції Олександр П’ятниківський, на місці правоохоронці опитали потерпілу та свідків, серед яких виявилися підлітки. Вони надали детальний опис нападника, якого впізнали серед місцевих мешканців, та надали адресу його проживання.

«Ми з’ясували, що правопорушник підійшов до жінки та вирвав із рук сумку, в якій знаходились документи, мобільний телефон та гроші. Свідками цієї події стали місцеві хлопці,які надали нам детальний опис зловмисника, якого ми розшукали та затримали за місцем мешкання. Ним виявився 57-річний місцевий мешканець, неодноразово судимий за аналогічні злочини». – прокоментував керівник Дарницького управління поліції , полковник Олександр П’ятниківській

Злочинцю загрожує до шести років позбавлення волі згідно ч.2 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.

Вручення грамот від голови Дарницького управління поліції

За особисту ініціативу, сміливість та співпрацю з працівниками Дарницького управління поліції Олександр П’ятниківський подякував батькам хлопців та педагогічному колективу школи, де навчаються підлітки, за належне виховання і вручив їм подяки.