Депутата Київради Сергія Кримчака очікуватиме суд

Поділитися в соціальних мережах

Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила скерувала до Вищого антикорупційного суду кримінальне провадження за обвинуваченням депутата Київської міської ради Сергія Кримчака

Про це повідомляє прес-служба САП, передає Дарниця Live

«Прокурором САП скеровано до ВАКС обвинувальний акт про обвинувачення депутата Київської міської ради – колишнього секретаря земельної комісії та його спільника у незаконному заволодінні земельними ділянками у місті Києві. 21 травня обвинувальний акт за ч. 5 ст. 191, ч.ч. 3, 4 ст. 358 Кримінального кодексу України скеровано до ВАКС для розгляду по суті. Зауважимо, що вказаний обвинувальний акт вже було скеровано до ВАКС у червні 2019 року. Однак у вересні 2020 року колегія суддів ВАКС повернула обвинувальний акт», – інформує прокуратура.

За версією слідства, Кримчак організував схему заволодіння шістьма земельними ділянками в Києві. Загальна вартість цих земель становила понад 2,5 млн грн. До реалізації цієї схеми посадовець залучив свого брата. Той за дорученням депутата шукав осіб, на яких можна приватизувати земельні ділянки у Голосіївському районі Києва, що перебували в комунальній власності.

Після того, як перелік таких осіб був готовий, чиновник власним листом ініціював включення питання про виділення їм землі до порядку денного комісії. Згодом, на сесії Київради, ініціатор разом із іншими депутатами голосував за ухвалення відповідного рішення. У результаті шість земельних ділянок загальною площею 0,47 га виділено заздалегідь визначеним особам, які про це навіть не здогадувалися. У подальшому детективи встановили, що набуття землі у власність оформлювалося за підробленими документами.