Умисний підпал ресторану «Кара-Кум» конкурентом. Поліція ігнорує факти.

Поділитися в соціальних мережах

Вночі, 21.05.2021 в ресторані “Кара-Кум” сталась нічна пожежа на озері Срібний Кіл

Основною версією слідства був неумистний підпал майна, безхатьком – що ліг спати та випадково влаштував підпал майна цигаркою.

Наразі, як виявилось згідно відео з камер спостереження, безхатьком було умисно скоєно підпал. З запису камери відеоспостереження видно, як чоловік зайшов на територію закритого ресторану та через короткий час покинув территорію.

Ініціативна группа, що складалась з власників ресторану , а також постійних відвідувачів знайшли безхатченка – який влаштував підпал, та розпитали його – що саме трапилось тієї ночі , а саме: деякі персони з ресторану «Mister Cat» запропонували безхатьку грошову винагороду у розмірі 100 долларів за підпал ресторану-конкуренту «Кара-Кум», але в кінцевому варіанті – не заплатили.. Також суміш у пляшці в пакеті для підпалу дали на місці. У безхатченка був знайдений телефон з єдиним номером телефону одного з адміністративних працівників ресторану.

Також у ході розмови, безхатько розповів , що речі у яких влаштував підпал , залишив у камері сховку одного з магазинів, що працюють цілодобово

За словами ініціативної групи , поліція умисно приховує факти кримінального провадження та намагається вивести зі справи замовника підпалу , яким за словами чоловіка , що влаштував підпал – є деякі особи з ресторану «Mister Cat».

Наразі, новою версією, що розглядає поліція – безхатько має проблеми з психікою, саме тому влаштував підпал.