Обшуки в КМДА и КП. Це тиск на міську владу? ЧЕКАЕМО ВАШІ КОМЕНТАРІ.

Поділитися в соціальних мережах

📌Як зазначається в опублікованих Прокуратурою відомостях:

КП «Київський Метрополітен» в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з будівництва Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив «Виноградар» у м. Києві.

  Київська міська прокуратура спільно з ГУ ДФС у м. Києві проводить обшуки у службових приміщеннях Комунального підприємства по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва “Київавтошляхміст” та в офісних приміщеннях підрядних підприємств в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з реконструкції та ремонту мостів на суму понад 20 млн гривень.

   Екскерівнику КП «Міський магазин» повідомлено про підозру у розкраданні бюджетних коштів на ремонті приміщення «Сяйво Книги»

   Екскерівник КП «Житлоінвестбуд-УКБ» зловживаючи службовим становищем розробив злочинну схему, згідно якої використовував підконтрольне підприємство, яке отримувало найбільшу частку будівельних підрядів.

  Через дії Київзеленбуду місто зазнало збитків на суму 30 мільйонів гривень.

  Департамент земельних ресурсів звинувачується у недоотриманні 19,5 мільйонів гривень.

  Підприємцям просто дозволяли не платити оренду, але користуватися міським майном.

  Спецжитлофонд – збитки в 10,5 мільйонів гривень

  Київміськсвітло – збитки в 12 мільйонів гривень

  Київавтодор у змові з фіктивними підприємствами вкрав у міста 18 мільйонів гривень.

На Подільському мосту, пам’ятнику корупції Києва, кияни втратили 9 мільйонів гривень.

  Найцинічніше. Департамент соцполітики призвів до збитків в 13,5 мільйонів гривень на договорах про закупівлю медичних виробів.